Trendy w modzie na 2023

Zastanawiając się nad trendami, jakie będą górowały w 2023 roku, możemy oczekiwać, że zobaczymy nowe style, łączące w sobie wiele fasonów z lat 90’. Odważne kolory, takie jak jaskrawe róże, fiolety, pomarańcze i błękity będą popularne, podobnie jak graficzne nadruki i wzory. Ponieważ zrównoważony rozwój nadal jest priorytetem dla wielu fashionistek, naturalne materiały, takie jak bambus, konopie i bawełna organiczna będą cieszyły się dużym popytem. Możemy się również spodziewać wielu faktur - aksamitne tkaniny będą popularne w przypadku strojów wieczorowych, a wełny w bardziej swobodnych stylizacjach. Futurystyczne elementy, takie jak metaliczne i opalizujące tkaniny, dodadzą każdemu strojowi dodatkowego dramatyzmu. To są tylko przypuszczenia, ale już w styczniu widzimy, że cześć z nich zaczyna pojawiać się na ulicach. 

Czy moda lat 90 wróci na wiosnę tego roku?

Styl lat 90-tych jest często powtarzającym się motywem w modzie i może być obecny w niektórych kolekcjach wiosennych w 2023 roku. Wiele elementów, takich jak oversizowe ubrania, logowane bluzy i dżinsy z wysokim stanem, są uważane od zawsze za ponadczasowe, dlatego często pojawiają się w różnych wariantach każdego roku. Moda jest zmienna i nieprzewidywalna, więc możemy przypuszczać, że i w tym roku elementy lat 90-tych będą pojawiały się całościowo lub w formie akcesoriów i dodatków uzupełniającą stylizację. Zalecamy śledzenie pokazów mody i relacji ze świata fashion, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami.

Trendy w modzie na 2023 

Cienkie brwi dopełnią każdy look w tym roku!


W tym roku cienkie brwi będą dopełniać każdy look. Jak wiemy makijaż to nieodłączny element mody, który mocno wpływa na każdą stylizację i tak też będzie w tym roku. Cienkie brwi mają elegancki wygląd i dodają subtelności. Niezależnie od tego, czy wybierasz naturalny, czy bardziej dramatyczny styl, cienkie brwi mogą pomóc zdefiniować Twój kształt twarzy i lepiej ją podkreślić. W celu osiągnięcia cienkich brwi możemy swoje delikatnie zaczesać mydełkiem lub narysować je kredką. Wiele z nas zdecyduje się na wyrywanie naturalnych włosków pęsetą w celu zmniejszenia ich objętości. Jednak moda czasem wymaga poświęceń. Przy odpowiedniej pielęgnacji, cienkie brwi mogą przetrwać cały dzień i być idealnym wykończeniem każdej stylizacji. Jeśli więc szukasz czegoś nowego w tym sezonie, nie zapomnij o brwiach!